• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçu

Muğla Yaşam Koçu
Yaşam Koçu

Koç; kişinin sorun ve sorun diye adlandırdığı olgulardan kurtulmasını sağlayan bir yol arkadaşıdır. Yani kişinin kendi içsel farkındalığını meydana çıkarıp onu kullanmasını sağlayacak profesyonel danışmandır.

Gerçekte arzuladığınız şeyin ne olduğunu, sorunları çözebilmek için yeni yollar keşfetmenizi, DEĞERLERİNİZ konusunda daha net olmanızı ve davranışlarınızı o doğrultuda belirlemenizi, İNANÇLARINIZIN sizi ne şekilde desteklediğini veya sınırladığını belirlemenizi ve değişmesi gerekenleri değiştirmenizi, hedefleriniz ve hedeflerinize giden yol konusunda net olmanızı, kişisel kaynaklarınızla bağlantıya geçmenizi ve bunları nerelerde kullanmanız gerektiği konularında size yol gösterir.

Koç Neler Yapar?

 Kişinin hedeflerine taşınması adına çeşitli bilgi ve yöntemler kullanır. Gerekli gördüğü durumlarda kişiye engel olduğunu düşündüğü bilinçaltı öğelerinden korku ve olumsuz inanç gibi engelleyicileri silme yönünde çalışmalar yapar. Bu çalışmalarda kuantum yöntemlerinden faydalanır.
 
Koçlar için her insan bir bütündür. Tüm çözümler ve cevaplar kendisinde olduğunu fark ettirir. Bu nedenle Performans Danışmanı kişinin içindeki potansiyelin dışarı çıkmasına yardımcı olur bunun için, temelden bütüne doğru, bütünden temele giderek Danışanın en doğru, en uygun çözümü bulup ortaya çıkarmasına yardımcı olur.

Muğla Yaşam Koçluğundan faydalanmanız için gerekenler;

Yaşam koçunuzun size yardım edebilmesi için kendinizi amacınıza adamaya ne kadar hazırsınız?
→Eğer kendinizi, amacınızı gerçekleştirmeye adamaya hazır değilseniz hazır olduğunuz zamanı beklemenizi öneririz.
→ Kendinizle ilgili yeni bakış açılarını görmeye ve duymaya ne kadar hazırsınız?
Yaşam koçu size aynada kendinizi olduğunuz gibi gösteren kişidir. Gerçek tutkularınızı, arzularınızı, yeteneklerinizi, değerlerinizi, önceliklerinizi, kendi önünüze kendinizin koyduğu engelleri görmeye hazır olmalısınız.

Muğla Yaşam Koçluğu, akıl ve ruh sağlığı düzgün olup, yaşamında geldiği noktada kendisini mutsuz olarak hisseden, aradığı yönü bir türlü bulamayan ya da o yöne doğru ne şekilde ilerleyeceğini bilemeyen kişiler için uygundur.

Muğla Yaşam Koçu ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Yaşam Koçu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçu başlıklı 1555 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın