• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri
Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri, kişinin karşılaştığı engelleri tanımasını ve bunları aşmasını sağlar. Kendi inanç ve değerler sistemini yeniden yapılandırır. Yaşam kalitesini yükseltir. Kendi yaşamının koçu olmasını destekler.

Bireylerin kendi yaşamlarını olumlamak ve yeniden yapılanmak konusunda alacakları özel veriler, pratikte pek çok sıkıntının, çözümsüzmüş gibi görünen olayın anahtarı niteliğini taşır. İnsan olarak, kendi benliğimizden habersizsek, o zaman kendi seçtiğimiz yolda körü körüne yada rüzgarda savrulan kuru bir yaprak gibi ilerlemek de bir kader olur. Yaşamımızdaki tüm terslikler için hep dışımızdaki insanları suçlamaya alışığızdır. Oysa değişmesini gerçekten istediğimiz yaşamımızla ilgili pek çok konunun değişim gücünü ve anahtarını içimizde taşırız. Kendimize inanmak için doğum haritasını açıklayan bir uygulamadan yararlanmak çok faydalı olacaktır. İnsanın kendisine objektif davranması genellikle çok zordur. Yaşam koçu bu noktada devreye girer ve yaşam koçunuzla yapacağınız işbirliği ile pek çok sorunu büyük bir kolaylıkla aşabilirsiniz.

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri, kişinin karşılaştığı engelleri tanımasını ve bunları aşmasını sağlar. Kendi inanç ve değerler sistemini yeniden yapılandırır. Yaşam kalitesini yükseltir. Kendi yaşamının koçu olmasını destekler.

Muğla Yaşam koçluğu seminerinde öncelikle bulunduğunuz noktayı tespit eder sonunda ulaşmak istediğiniz noktaları net bir şekilde belirlersiniz. Sizi heyecanlandıran, hayata bağlayan, bir vizyonunuz olur. En önemlisi de koçluk aldığınız ilk günden itibaren hedeflerinize ulaşmak için kendinizi eylem içinde bulursunuz.

Muğla Yaşam Koçu Danışanın;
 
- Sonuç Odaklı kişisel Bir hedef belirlemesine,
- İçinizdeki hazineleri bulup meydana çıkartmasına,
- Kurmak istediğiniz Geleceğinizi yönetmesine,
-Duygu durum bozuklukları ve problemlerle baş etmesine(Minör depresyon , Panik atak)
-Özgüveninizi ( Öz değer öz saygı,cesaret,umut Kendine alçak gönüllülük,) geliştirmek,
-Yeni bir iş yada projede ilerlemek gerektiği zamanlarda “hayır” diyebilmek,
-Çözemediğiniz sorunlarınızı çözmesine,
-Yaşamdan zevk almasına,
-Kötü alışkanlıklardan kurtulmasına(Yeme bozukluğu ,Sigara Kızgınlık, ÖFKE vb.) bilimsel ve moral katkılar verir.
Hayallerinizi gerçekleştirmek hedefindeyseniz, Koçluk hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu Semineri tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Semineri başlıklı 1621 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın