• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti

Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti
Yaşam Koçluğu

Hedef koyma ve bu hedefe ulaşma temeline dayanır. Kişinin nerede olduğundan başlayarak ne yapmayı arzuladığına ve nerede olmak istediğine bakar. Bu sayede kişilerin konuşmak ya da düşünmek yerine harekete geçmelerine, neden yerine nasıl, nerede, ne zaman ve ne sorularını sorarak kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerine imkan sağlar.

Koçlukta amaç kişinin motivasyonunu ve performans düzeyini arttırmaktır. Kişinin mevcut alışkanlıklarını hedeflerini gerçekleştirecek biçimde işe yarar duruma getirmek, bu sayede içimizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için bir yol haritası oluşturmaktır.

Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti:

Kimin Yaşam Koçu’na gereksinimi vardır? 

Bir hedefi olan ve bu hedef doğrultusunda hareket ederken gerekli değişimleri yapmayı hedefleyen veya hedefi olduğunun farkında bile olmayan herkesin Muğla Yaşam Koçluğu Hizmetine gereksinimi vardır. Harekete geçmeye arzulu olan herkes üzerinde işe yarar. Hedefini olmayanların hedef belirlemesine yardımcı olur. Hayattan ne beklediğinizi bilmemek kimi zaman yanlış beklentiler içinde olmaktan iyidir. En azından gereksiz sınırlamalarınız ortadan kalkmış olur.

İşte bir yaşam koçunun en temel yapacakları:

1- Üzerinde bulunduğunuz yolu gösterir.
2- Size seçenekleri gösterir ve yeni bir yola girmenize yardım eder.
3- Bu değişimde sebat etmenize yardım eder.

Kendinizin en iyi versiyonu nasıl olabilirsiniz?
Sizin için neler mümkündür?
Neleri umut ediyor, neleri düşlüyorsunuz?
Bu soruları sorduğunuzda kendinizden net cevaplar alamıyorsanız, yaşam koçunuz sizin ruhsal ve zihinsel açıdan daha sağlıklı bir birey olmanıza yardımcı olabilir.

Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti başlıklı 1399 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın