• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu; Hayatı içerisindeki anlam arayışı yükselmiş, hayattan şimdiye kadar elde etmiş olduklarından artık hiç bir şekilde tatmin olamayan,  sürekli hayatındaki olumsuzluklardan şikayet edecek derecede kendi kısır döngüleri arasında sıkışıp kalarak bunalmış olan, beden, ruh ve zihin dengesini yeni baştan kurgulayarak yaşamı içerisinde yepyeni bir çok farkındalığa yürüyebilmek adına başvuran danışan bireylere, koçluk yaklaşımı ile yardımcı olmayı arzulayan ve kuantum yaşam koçluğu, kinesyoloji (hareket halindeki kaslar üzerindeki enerji akışlarının kontrolü), telkin (NLP teknikleri ile) ve string enerjiyi (İnsan vücudundaki düşük frekans aralıklarının düzenlenmesi) birleştirerek bir bütün şeklinde danışan konumundaki bireyin hizmetine sunan bir koçluk yaklaşımı şeklinde tanımlanabilir..

Yaşam koçunuz olarak;

• Ulaşmayı belki de uzun zamandır arzuladığınız hedeflerinizi belirlemeniz ve en doğru şekilde tanımlayarak harekete geçebilmeniz için sizi cesaretlendireceğim.

• Tek başınızayken şimdiye dek yaptıklarınızdan daha fazlasını yapmanızı isteyerek ve nasıl başaracağınız ile ilgili sizi etkin bir şekilde yönlendirerek istediklerinizi başarmanızı sağlayacağım 

• İstediğiniz sonuçlara daha etkin ve hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için doğru bir biçimde odaklanmanız konusunda size yardım edeceğim.

• Size yapabileceğinizi düşündüğünüzden çok daha fazlasını gerçekleştirebilmeniz için gerekli teknikleri öğretecek ve bununla ilgili desteği sağlayacağım.

Muğla Yaşam Koçluğu, bireyin mevcut şartları ile oluşturduğu dünyasını ne şekilde yarattığını ve yaratmaya sürekli olarak devam ettiğini meydana çıkarır. Danışan konumundaki bireyin hayallerine giden yolu danışanla birlikte keşfeder. Mevcut şartlardaki seçenekleri danışanla birlikte çoğaltır ve danışan bireyin tercih yaparak hayat serüveni içerisinde yeni, farklı ve hedef odaklı bir yola girmesi sürecine yardım eder. Danışan kişiyi hedefleri doğrultusunda çıktığı bu yolda yüreklendirir, ona destek olur. Profesyonel bir yaşam koçunun ilk yaptığı şey bize hayallerimizi kazandırmaktır. Rüyalarımızı yeni baştan ve etkin bir şekilde kazanmamız profesyonel bir koçun ilk görevidir. Çünkü bir koç kişi için mümkün olan her şeyin öncelikle hayal ederek başladığını bilir. Bir Yaşam Koçu kişisel hayallerin bir sınırının olmadığının bilinci ile hareket eder. Ve birey olarak bizlerin hayal ettiğimiz her şeyi gerçeğe dönüştürme potansiyelimizin olduğunu da bilir. Zaten Yaşam Koçluğunu bu bilgiden kesinlikle emin olduğundan dolayı yapar. Bir Yaşam Koçu hayal edebildiğimiz her ne varsa elde edebileceğimizi bize gerekirse defalarca kanıtlar. Bir Profesyonel Yaşam koçu, gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz her şeyi yapmak ve istemediğimiz hiçbir şeyi yapmamak konusundaki özgürlüğümüzü bize geri kazandırmak için oradadır.

Muğla Yaşam Koçluğu ile Yaşamınızda Değişmesi Hedeflenenler;

•  Güçlü yönlerinizin belki de ilk defa farkına varmak,
•  Kişisel hedefleriniz ile ilgili her türlü engelleri aşmak,
•  Etkin destek mekanizmalarını üzerine yoğunlaşarak bunları iyileştirmek,
•  Kişisel üretkenliğimizi geliştirerek zihnimizi açmaya yardımcı olmak,
•  Kişisel özelliklerimizi ve belki de farkında olmadığımız becerileri netleştirmek,
•  Kişisel ilgi alanlarının ve geçmiş yaşantımızdaki tecrübelerin muhteşem gücünden yararlanmak,
•  Büyük fotoğrafın içerisinde zaten var olan en büyük kareyi görmeyi öğrenmek,
•  Belirgin bir kişisel hedefe ulaşmak amacıyla sürekli ve vakit kaybetmeksizin harekete geçmek.

Muğla Yaşam Koçluğu ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 2307 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın