• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Yaşam Koçluğu

 Koçluk Nedir?

Yaşam koçluğu 1990′den beri ABD, İngiltere ve Avustralya’da uygulanmakta olan gelişim ve eğitim sektörünün bir parçasıdır. Ülkemizde son yıllarda gündeme gelmiştir ve yaşamı kolaylaştırıcı özellikleriyle talep edilen bir çalışma şeklidir.
 
Koçluk, başarı hedefleri belirleme ve hedeflerin gerçekleşmesi sürecinde bir yol arkadaşlığıdır. Kişiyi şimdiki durumundan sonuç odaklı bir hedefine ulaşmasını sağlayacak danışmanlık hizmetidir.

Bir koçla çalışmak için sorununuz olmasına gerek yoktur. Herkes bir koçla çalışabilir. İnsanlar bir koç ile çalışarak içlerindeki potansiyeli daha ileriye nasıl taşıyabileceklerini, yaşamlarını daha olumlu ve dengeli olarak nasıl kararlılıkla sürdürebileceklerini keşfederler. Koç ile birlikte, size özel bir yol haritası çizilir ve hedeflerinize ulaştıkça yeni yol haritaları belirlenir.

İşinden başını kaldıramamaktan, yakınlarına ve kendine vakit ayıramamaktan yakınan ya da hayatta ne yapmak ve ne olmak istedikleri konusunda belirsizlik yaşayan kişilerin yaşamlarını dengelemek ve anlam kazandırmak için aldıkları koçluk hizmetine yaşam koçluğu eğitimi denir. Bunun sonucunda bireyler, yaşam kalitelerini artırmak için ulaşmak istedikleri hedefleri ve bunun için hangi becerilere ihtiyaç duydukları belirler, hazırlanan eylem planı ile pozitif enerji aldıkları aktivitelerle diğer sorumluluklarını entegre etmeyi başarırlar. Uluslararası eğitim içeriği ile mükemmel dizayn edilmiş bir program ile Muğla Yaşam Koçluğu eğitimi alabilirsiniz.

Yaşam Koçu size kişisel hedeflerimize ulaşmanız için bize bir yol haritası gösterir. Alanlarında başarılı olmuş binlerce kişinin, hayatları boyunca elde ettikleri deneyimlerini bize aktarır. Bu deneyimlerin ortak yönlerini araştırır ve bizim kullanabileceğimiz stratejiler şekline çevirir. Bize sunduğu yöntemler, kişisel hedeflerimize ulaşırken daha az yanlış daha az bedel ve daha az zaman içerisinde daha verimli bir halde ulaşmamızı sağlar. Yaşam koçluğu, bir anlık danışma değil sürekli olarak bir destek sürecidir. Gereksinim duyduğunuz her an size ön yargısız, akılcı ve pratik çözümler sunar.

Muğla Yaşam Koçluğu ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 1716 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın