• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam koçluğu çalışmasında öncelikle bulunduğunuz noktayı tespit eder sonunda ulaşmak istediğiniz noktaları net bir şekilde belirlersiniz. Sizi heyecanlandıran, hayata bağlayan, bir vizyonunuz olur. En önemlisi de koçluk aldığınız ilk günden itibaren hedeflerinize ulaşmak için kendinizi eylem içinde bulursunuz.

Koç, bu yolculuk süresince bireyin kendi içsel gücünü kullanması, kişisel potansiyelinin farkına varması, performansını geliştirmesi, arzu ettiği yönde değişmesi ve gelişmesi adına yargısız ve sınırsız bir ortam hazırlar. Koçluk, profesyonel olarak yürütülen bir diyalogtur, bu açıdan bakıldığında kişi tam ve bütündür, gereksinim duyduğu tüm yeteneklere ve niteliklere sahiptir, yapabileceği en iyi seçimleri zaten yapmıştır ve hedeflerini gerçekleştirebilecek potansiyelleri vardır.

Bireyler kendi içindeki cevabı ve çözümü koçlarıyla beraber ortak bir şekilde çalışarak kendilerine yansıtmasını izlerler. İnsanlar bazen yaşamda kendilerini bir yol ayrımı üzerinde, karar aşamasında veya önemli tercihlerin öncesinde bulurlar. Bu zamanlarda koçlara ihtiyaç duyabilir ve başvurabilirler.

Koç, danışanın özgüvenini artması İletişim alanı içerisinde yaşadığı karmaşık olayları, Kavrayıp ele alabilmesi için tüm yeteneklerini ve koçluk araçlarını çok sağlam bir biçimde kullanır.

Bireyler Muğla Yaşam Koçluğu hizmeti sonrasında; yaşamlarının lideri konumunda olurlar. Çevreleriyle olan uyumları güçlenir, kişisel sınırlarını belirlerler, erteleme alışkanlığını bırakıp harekete geçerler. Güçlü yönlerini ve bireysel kaynaklarını keşfeder ve onları etkin ve verimli bir şekilde kullanmaya başlarlar. Yaşamdan aldıkları tat artar. Vizyonlarını ve misyonlarını net bir şekilde belirler ve hedeflerine bu doğrultuda odaklanırlar. Özdeğer ve özgüven geliştirirler. Özel hayat ile profesyonel hayatları arasında iyi bir denge kurarlar. Hayatınız şu dünyada sahip olduğunuz en değerli hazineniz. Bir koç ile çalışmaya karar verdiğiniz zaman Muğla Yaşam Koçluğuna katılmanızın şimdiye kadar yaptığınız en harika şey olduğunun farkına varacaksınız.

Muğla Yaşam Koçluğu ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 1561 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın