• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Yaşam Koçluğu

"Life coaching" (Yaşam koçluğu),son dönemin yükselen konseptlerden biri. Yönetim dünyasını yönlendiren diğer kavramlar gibi ABD’de doğdu, ardından Avrupa’da, özellikle de İngiltere’de önem kazanmaya başladı ve günümüz Türkiye’sinde de önemi talepler doğrultusunda gittikçe büyümeye devam ediyor. 


Potansiyelinizi maksimize etmek mi istiyorsunuz? Bir hayat koçu size iyi gelecektir. Amaçlarınızı açıkça ortaya koymak için ve onlara ulaşmak için "koçluk" alabilirsiniz. Hayat koçunuz, güçlü taraflarınızı ve zayıflıklarınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. Hatta, o, hayatınızı bile değiştirebilir! 

Yaşam koçları;  yaratıcı, zeki, açık fikirli ve açık sözlü, gerçeği bulmaya ve keyfini çıkarmaya her şeyden çok önem verir, cesur ve deneyler yapmaya hazırdır, değişime hazırdır ve istekli bireylerle yaşam kalitelerini ve aldıkları keyif ve tatmini arttırmak için çalışır. Bunları yaparken hedefleriniz için yeni davranış ve düşünüş biçimleri öğrenmenizi sağlar.

Şimdi Muğla yaşam koçluğundan nasıl faydalanabileceğinizi bir değerlendirelim.

Değerleriniz, inançlarınız, kaynaklarınız, başarılarınız, seçenekleriniz, hedefleriniz, neler?

Kimlerin Yaşam Koçu’na ihtiyacı vardır? 

Bir hedefi olan, hedefine nasıl ulaşacağını bilemeyen ve bu hedef doğrultusunda harekete geçerken gerekli değişimleri yapmak isteyen ya da hedefi olduğunun farkında bile olmayan tüm bireylerin Yaşam Koçu’na ihtiyacı vardır. Harekete geçmeye istekli olan herkeste yaşam koçluğu işe yarar. Hedefi olmayanların hedef belirlemesine destek olur.

Muğla Yaşam Koçluğu ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 1474 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın