• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası
Yaşam Koçluğu Sertifikası

Koç kimdir?
 
Koç; bireyin sorun ve sorun diye adlandırdığı düşüncelerden kurtulmasına yardımcı olan bir yol arkadaşıdır. Yani bireyin kendi içsel farkındalığını ortaya çıkarıp onu kullanmasını sağlayacak profesyonel danışmandır.

Muğla Yaşam koçluğu, kendi yaşamına dışarıdan bakmak, içsel doğasını gözlemlemek, anlamak, kendini keşfetmek ve böylece potansiyelini maksimum kullanmak isteyen bireyler için gerçek bir fırsattır.

Yaşam Koçluğu, kişinin bulunduğu noktadan ulaşmak istediği noktaya gitme sürecinde hayatında tatmin ve denge yaratmasıdır.

Muğla Yaşam Koçluğu, kişinin kendini en iyiye taşıyacak bütün kaynaklara sahip olduğunu, hayatında ulaşmak istediği bütün cevaplara sahip olduğunu peşinen kabul eder. Bütün mesela, içimizdeki bu gücü uyandırmak ve sahip olduğu potansiyeli hayata kazandırmaktır.

Yaşam koçu, yaşadığınız sorunlarda çıkmazda iseniz ve çıkış yolunda kendiniz ile çelişmekteyseniz, hayatınızın kontrolünün başkasının elinde olduğuna inanıyorsanız, yaşam kalitenizin seviyesinden memnun değilseniz, işinizi ve gelirinizi değiştirmek istiyorsanız, hayatınızda keşkeleri çok sık kullanıyorsanız, bunlar ve bunlar gibi soruların aklınızı meşgul etmesini engelleyecek, bu sorunların aşılmasında sizlere yardımcı olacaktır.

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikasyon Süreci:

5 günlük eğitimin sonrasında Yaşam Koçu Adayı yetkinlik değerlendirilmesine tabi tutulur ve değerlendirme sonunda “Yaşam Koçu-Life Coaching” sertifikasına sahip olur.

•  Bu sertifikasyon programını bitiren katılımcılar, kurum içi ve kurum dışı hizmet verebilir, istemeleri halinde kişisel yaşam koçluğu yapabilirler.

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası başlıklı 2308 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın