• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri
Yaşam Koçluğu Eğitimi

Muğla Yaşam koçluğu semineri; psikolojik problemi olmayan ve yaşamında normal davranışlar sergileyen bireylerin hedeflerine daha hızlı ve etkili ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla verilen profesyonel bir, kişisel gelişim hizmetidir. Yaşam koçu, Psikologların veya Psikiyatrinin uzmanlık alanına giren anormal davranışlarla, psikolojik hastalıklarla ve psikolojik problemlerle ilgilenmez. Normal davranış sergileyen insanların hayatında nasıl daha başarılı olabileceğiyle ilgilenir. Tedavi edici değil geliştiricidir.

Bireylerin iş ve özel yaşamlarında karşılaştıkları engeller, değişimi ve gelişimi yönetme ihtiyacı doğurur. Koçluk danışanın farkına varma, harekete geçme, ilerleme ve hedefe ulaşma isteği ve potansiyeline dayanır. 

Muğla Yaşam Koçluğu semineri  yaşam amacınızla, hedeflerinizle ilgilidir. Yaşam Koçu ile amaçlarınıza, hedeflerinize en doğru, en etkin yöntemlerle gidebilmenizin yöntemleri üzerinde çalışılır. Tıkandığınız noktalarda, yol ayrımlarında kendiniz için en doğruyu bulmak üzerine çalışılır. 

Muğla Yaşam Koçluğu  Seminerinin fayda sağladığı alanlar;  

İlişkiler
Sosyal Yaşam
Hedefler
Parasal Konular
Ruhsal Dinginlik
İş Hedefleri
Kariyer Planlama
Yaşama Coşkusu
Tutum Değiştirme
Kendini İfade Etme
Zihinsel Rahatlık
İstenmeyen Davranışlar
Yeni Bir Yaşam Tasarlama
Duygu Haritası

Muğla Yaşam Koçluğu Semineri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Yaşam Koçluğu Semineri tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Semineri başlıklı 1376 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın