• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu Hizmeti

Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu Hizmeti
Muğla Yaşam Koçu


Bireysel Yaşam Koçluğu Hizmeti Nedir?

Muğla Yaşam koçluğu; psikolojik sorunları bulunmayan ve hayatında normal davranışlar sergileyen kişilerin hedeflerine daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla verilen profesyonel bir kişisel çözüm hizmetidir. Yaşam koçu, Klinik Psikologların veya Psikiyatrinin uzmanlık alanı içerisine giren anormal davranışlarla, psikolojik rahatsızlıklarla ve psikolojik sorunlarla ilgilenmez. Normal davranış sergileyen kişilerin yaşamında ne şekilde daha başarılı bireyler olabileceği konusuyla ilgilenir. Tedavi edici bir hizmet değildir ve bireyi geliştirici bir nitelik taşır.

Muğla Bireysel Koçluk kişinin anlamlı ve net hedefler belirlemesinde, hedeflerinin kendi değer ve vizyonuna uygun olmasının tespitinde ve bu hedeflere doğru etkin adımlar atarak gelişmesinde, kişisel nitelik ve yeteneklerinin keskinleşmesinde en etkili süreçtir.


Bireysel Koçluk sizi yönlendirmek yerine doğru sorularla kendi cevaplarınızı bulmanızı ve doğru kaynaklara yönelmenizi sağlar. Motivasyon ve yaratıcılığı artırır.

Tüm bu süreçte koçluk geleceğe ve çözüme odaklı ilerler. Nedenlerden çok nasıllar önem kazanır. Koç neden yapamadın sorusunu sormadan nasıl yaparız sorusuna yönelerek adım atılması sağlanır.

Koçluk performans geliştirmede ve her türlü öğretinin kazanılmasında en hızlı yöntemdir.Muğla Bireysel Yaşam koçluğu kimler için uygundur ? 

Yaşamımda iyiye yönelik bir değişiklik yapmak, tam potansiyelini eyleme geçirmek isteyen ve bunun için çalışmaya, risk almaya hazır herkes.
Girişimciler, iş sahipleri, profesyoneller ve değişim sürecindeki insanlar genellikle bir Koçla çalışırlar. 
Bu ay, bu yıl veya bu yaşam süresinde başarmayı gerçekten istediğiniz bir şey varsa,
Bir üst seviyeye çıkmak için istekli ve kararlıysanız,
Şu anda sizi bloke eden, enerjinizi çalan ve yaşamınızdan aldığınız keyfi sınırlayan şeylerden kurtulmak istiyorsanız,
Mükemmel bir yaşama sahip olma şansınız olduğuna birazcık bile inanıyorsanız, istediğiniz yaşamı yaratmanızda, en güzel düşlerinizi gerçekleştirmenizde koçluk ilişkimiz içinde size yardımcı olabiliriz


Not: Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu programında çeşitli kişisel gelişim ve rehabilitasyon teknikleri uzmanlarca gerektiği kadar uygulanacak olup programa katılmak için ön görüşme gereklidir. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Muğla'daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 yada 0 (543) 669 45 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu Hizmeti başlıklı 1219 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın