• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti

Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti
Muğla Yaşam Koçluğu


Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti; mevcut olan şu anki kendiniz ve ileride hedeflediğiniz kendiniz arasındaki farkı en aza “indirmek ve hayatınızı en üst seviyenizde yaşamanızı sağlamak için size yol arkadaşlığı yapacak kişinin verdiği profesyonel bir hizmettir. Yaşam koçluğu sayesinde birey kendine inanır, güçlü yönlerini kullanmayı öğrenir, unuttuğu başarılı yönlerini hatırlar. Kişiyi teşvik ve motive ederken harekete geçmesini, yaşamında var olan başlıca enerji kaçaklarından kurtulmasını amaçlar.

Yaşam koçu, gelişmeye açık, yaşam ve iş kalitesini yükseltmek isteyen cesur insanlarla, yaşamlarında kalıcı tatmin ve yüksek performans yaratmak için çalışır. Danışanlarıyla ana odağı onların kendilerini daha iyi tanımaları, istedikleri ve mutlu oldukları bir yaşam yaratmaları ve kendi yaşamlarının ustaları olmaları olan bir ortaklık kurar.

Niçin Muğla Yaşam Koçluğu Hizmetine Başvurmalıyım?

Günümüz dünyası, yalnızca toplumsal standartların bir nebze de olsa üzerine çıkabilmiş kişilere cömertliğini sunuyor. Geçmişte elde ettiğimiz başarılar bugünümüze yansımıyor. Dünya üzerinde hiçbir şey başarı kadar kolay bir şekilde kaybedilmez. İş hayatımızda, evimizde ve diğer özel yaşamımızda elde etiğimiz başarılar, başarılı kalmamız için yeterli olmuyor. Çünkü şuanda içinde bulunduğumuz dünya hızlı değişim ve gelişim süreci içerisinde bize yeni ve hiç tanımadığımız bir takım problemler sunuyor… Bugün karşılaştığımız problemler dün kolaylıkla çözümleyebildiğimiz problemlere neredeyse hiç benzemiyor. Önceden öğrendiklerimizle bugün arzu ettiğimiz sonuçlara ulaşamıyoruz. İş veya özel hayatın standartlarına yetişemeyebiliyoruz. Çünkü çocuklarımızın, eşimizin veya sevgilimizin, arkadaşlarımızın iş çevremizin bizimle ilgili beklentileri her geçen gün artıyor ve değişiyor. Bu nedenden dolayı telaş içerisinde yaşama karşı farkındalığımızı kaybedebiliyor ve doğru kararlar alamayabiliyoruz. Artık deneme-yanılma tekniğini uygulayacak kadar ne imkanımız nede zamanımız bulunuyor. İşte bu nedenden dolayı iş ve özel yaşamımızda profesyonel anlamda desteğe gereksinim duyabiliyoruz.
 
Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti Nelere Yardımcı Olur?

Bulunduğunuz çıkmazdan kurtulmaya ve kendinize dürüst olmaya mı ihtiyacınız var?
Hayatınızın kontrolü kimin elinde?
Yaşam kalitenizi mi değiştirmek istiyorsunuz?
İşinizi ve gelir düzeyinizi değiştirmek mi istiyorsunuz?
Ruh+Beden+Zihin üçlüsünü mü dengelemek istiyorsunuz?
“Hayır” demekte zorlanıyor musunuz?
İstediğiniz şeyleri yapamadığınızda sürekli “Zamanım yok, zaman bulamıyorum” vb cümleler mi kullanıyorsunuz?
Profesyonel bir sporla uğraştığınız süre içerisinde hayatınızı nasıl yönlendirmemiz gerektiği ile ilgili kendi kendinize konuşur olduğunuz zamanlar oldu mu?

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Muğla'daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 yada 0 (543) 669 45 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Hizmeti başlıklı 1422 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın