• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Muğla Yaşam Koçluğu


Koçluk; kişinin belirlediği gerçekçi hedeflere stratejik bir plan dahilin de ulaşılmasını sağlayan eylem odaklı profesyonel bir disiplin, çözüm odaklı, interaktif bir süreçtir.

Hayallerinize, isteklerinize, gerçekçi hedeflerinize ulaşmak için bir tür yolculuk yaparsınız. Bu yolculukta yaşam koçunuz; yol arkadaşınız olur. İstediğiniz yere en sağlıklı, hızlı ve etkin şekilde ulaşmanızı sağlar. Koçunuz; yol arkadaşınız olarak kendi potansiyelinizi keşfetmenizi ve ortaya çıkarmanızı destekler. Sizi motive eder.  Hedeflerinize giden yolda kendinize inşa ettiğiniz duvarları,  güçlü sorular sorarak görmenizi sağlar.  Farkındalığınızı artırır. Olaylara, kişilere bazı teknikler kullanarak farklı açılardan bakmanız için yardımcı olur. Kısacası; hedeflerinize ulaşmanızın yanı sıra kişisel gelişiminize katkı sağlar. Yaşam kalitenizi artırmanız için çalışır.

Günümüz koşulları hızlı değişimlere ayak uydurmamızı zorunlu kılmaktadır. Bu nedenle bireyler iş yaşamında ve özel hayatlarında profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilirler.

Muğla Yaşam Koçluğu kişisel hedeflerine ulaşmalarında bireylere bir yol haritası sunar. Alanlarında başarılı olmuş binlerce insanın, yaşamları boyunca elde ettikleri deneyimleri danışanlara aktarır. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini araştırır ve bireylerin kullanabilecekleri stratejiler haline çevirir.

Muğla Yaşam Koçluğu mu?

• Stresle, zamanı yönetmekle mi mücadele ediyorsunuz? Anlamlı, amacı olan, dengeli bir iş-özel yaşamı mı özlüyorsunuz ? Motivasyona, yaşama sevincine, cesarete mi ihtiyaç duyuyorsunuz bazen?

 • Hayatınız, kariyeriniz ve işinizde  daha anlamlı başarı ve daha iyi sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? Nasıl bir lidersiniz? Nasıl etkiliyorsunuz?

• Güçlü yönlerinizi daha da ortaya çıkartmak ve sonuçta sizin için önemli o değişiklikleri, değişimi  gerçekleştirmek üzere en iyi profesyonel desteği mi arıyorsunuz?

• Yaşamınızda bugüne kadar çok şey elde ettiniz, ancak yine de hala eksik olan birşeyler mi var? Bu konudaki farkındalığınızı mı artırmak istiyorsunuz?

Bunlardan herhangi birine evet diyorsanız ve kendi kendinize mücadele etmekten yorgun düştüyseniz;  Muğla yaşam koçluğu tam olarak aradığınız şey olabilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Muğla'daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 yada 0 (543) 669 45 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 1407 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın