• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu

Muğla Yaşam Koçluğu
Muğla Yaşam Koçluğu


Koçluk Nedir?
 
Koçluk, başarı hedefleri süreci içerisinde size eşlik eden profesyonel bir yol arkadaşlığıdır. Kişiyi mevcut durumundan çıkartıp sonuç odaklı bir hedefine ulaşmasını sağlayacak aracı hizmettir.
 
Koç kimdir?
 
Koç; bireyin sorun ve sorun olarak nitelendirdiği olgulardan kurtulmasını sağlayan profesyonel bir yol arkadaşıdır. Yani kapının açılmasına da yardımcı olan, aktif olarak görev yapan bir çilingir gibidir.

Muğla Yaşam Koçluğu;

Muğla Yaşam Koçluğu, akıl ve ruh sağlığı yerinde olup, hayatında geldiği noktada kendisini mutsuz hisseden, aradığı yönü bulamayan ya da o yöne doğru nasıl ilerleyeceğini bilemeyen kişiler içindir. Yaşam Koçluğu'nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir.

Muğla Yaşam Koçu Size;

*Yaşam koçunuz sadece size özgü olan yaşam amacınızı keşfetmenize ve bu amaca yönelmenize destek olur.
*Özgüveni arttırır. Özgüven ancak kendimiz ve yeteneklerimiz hakkında pozitif ve gerçekçi bir anlayışa sahip olduğumuzda artar.
*Gerçek potansiyelin ortaya çıkması için güçlü ve zayıf yönler belirlenir.
*Aile, iş, evlilik, kariyer, eğitim, insan ilişkileri ve bireysel yaşam hedeflerinde daha bilinçli seçimler yapılmasına olanak sağlar.
*Ulaşmak istediğimiz hedeflere ulaşabilmek daha çok bizim dışımızda gelişen olayları kendi lehimize çevirebilmemiz için içsel uyumun ve dengenin kurulmasına destek verir.
*Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kendi kapasitelerini en verimli bir şekilde kullanabilmelerine yönelik eğitim ve gelişim aşamalarının bilinçli yönlendirilmesine katkı sağlar.

Konularında yardımcı olabilir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Muğla'daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 yada 0 (543) 669 45 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu başlıklı 1398 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın