• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu

Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu
Muğla Yaşam Koçluğu


Gittikçe hızlanan ve yoğunlaşan yaşantımız içerisinde yapmak istediğimiz pek çok şey var. Her şeye yetişmeye çalışıyoruz. Ancak bu mümkün olmuyor. Yaşamımızın kontrolünü kazanıp iş, aile ve sosyal yaşantımızda denge kurmak  ve doyumlu bir hayat sürmek istiyoruz. Hedeflerimiz var. Gerçekleştirecek potansiyelimizin farkına varmak ve harekete geçmek istiyoruz.

Muğla NLP ile Yaşam koçu, potansiyelimizi, olumlu olumsuz alışkanlıklarımızı fark etmemizi sağlayan kişidir. Yaşam koçu sayesinde kendimizin kim olduğunu fark ederiz. Bizim en verimli halimizi almamızda, vizyon ve hedeflerimizi gerçekleştirmemizde ve nihayetinde arzu ettiğimiz yaşamı sürmemizde etkili olan araçları bulmamıza ve motivasyon sağlayarak eyleme geçmemize yardımcı olan kişidir .

Koçlukta bakış açısı şudur: Her bir kişi diğer kişinin sahip olduğu yeteneklere sahiptir ve bunları geliştirebilir. İnsanlar o an için yapabilecekleri en iyi seçimi yaparlar. Anlamak istiyorsanız eyleme geçmelisiniz.

Bütün bu NLP hususları koçlukta birebir uygulanabilir niteliktedir; çünkü koçluk da kolay ve pratik teknikler gerektirir ve NLP bu ihtiyacı fazlasıyla karşılar.
Kendinizi bir yatırım kaynağı olarak görmeye ne kadar hazırsınız?

SİZ sahip olduğunuz en önemli varlıksınız ve sahip olduğunuz en önemli yatırım kaynağısınız. Değerleriniz çok önemlidir. Yaşam koçluğunun desteğinden yararlanmak kendinize yapacağınız en iyi yatırımlardan biridir. Çünkü gelişecek ve kendinizin en iyi versiyonu olacak olan sizsiniz. Birey olarak SİZ, evinizden, arabanızdan, bankadaki hesabınızdan, çok daha önemlisiniz.
İyi yatırım, yatırdığınızın çok katı olarak size geri dönen yatırımdır. 
Hemen harekete geçmeye ne kadar hazırsınız?
Koçluk, hareket odaklı bir süreç’tir. Amacınıza ulaşmak için gereken adımların tespitinden sonra, adımları atacak olan SİZ’siniz. Hiç kimse sizin adınıza amaçlarınızı gerçekleştiremez. Adım adım amacınız doğrultusunda ilerleyecek olan sizsiniz.

Hayallerinizin hayal dünyasından çıkıp,gerçekleşmesini istiyorsanız bir koça danışın. Danışmakta fayda olduğunu, gelişip değiştiğinizi kendiniz FARK EDECEKSİNİZ.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Muğla'daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 yada 0 (543) 669 45 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla NLP ile Yaşam Koçluğu başlıklı 1387 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın