• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu

Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu
Muğla Yaşam Koçluğu

Bireysel Yaşam Koçluğu eğitimimiz yoğun egzersiz ve uygulama programları ile bireysel ve grup çalışmaları şeklinde yapılmaktadır. İnteraktif olarak uygulanmaktadır. 

Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu, yaşamın her alanına koçluk etmek isteyen bireylerin, koçluk sürecini yaşama dair en üst düzeyde nasıl uygulayabileceklerini ve diğerlerinin yaşamlarına bu gelişim sürecini nasıl aktarabileceklerini çok tekrar ve egzersizlerle öğreten sertifika programıdır.

Bir koçun desteğiyle kişiler içinde bulundukları durumu daha net görebilir daha tarafsız değerlendirmeler yapabilir. Deneyimlerinden öğrenir, daha iyi seçimler yapabilir, daha iyi kararlar alabilir ve eyleme daha rahat geçebilir.

Yaşam Koçu da danışan birey için bir rehber niteliğindedir. Hedefine, zamanını ve hayatındaki diğer kaynakları en doğru, en verimli şekilde kullanarak varmasını sağlar. Danışanların hayalleri vardır, koç ile beraber bu hayaller akıllı hedeflere dönüştürülür ve danışan koç rehberliğinde hedefine doğru yolculuğuna çıkar. 

Muğla Yaşam Koçluğu, kişiye bir hayat dengesi kurmasını öğretir. Çağımızda yaşadığımız en önemli problemlerden biri iş ve aile arasındaki dengeyi kuramamaktır. Farklı çalışmalar ve yaklaşımlar sayesinde, kişi hayatında büyük değişimlere kucak açmış olur.

Muğla Bireysel Yaşam koçluğu, ruhsal durumu iyi, ancak, takip etmek, doğru yönü bulmakta güçlük çeken ya da bu yönde ilerlemek için nasıl bir yol izleyeceğini bilmeyen hayatlarını belirli bir noktada  duraksatan zaman içinde kendilerini mutsuz hisseden insanlar için vardır.

Koçluk alma kararınız sonrasındaki ilk görüşmede; hedefleriniz belirlenir, onlara ilişkin stratejiler, stratejilere ait eylemler oluşturulur. Her hafta eylemler birlikte gözlemlenip ilerlenir. Sistem; kişinin, şu an ki mevcut durumundan hedeflerine ulaşılana dek, koçun tespit ettiği program çerçevesinde işler. 

Kişinin yaşam alanları; Kariyer, iş, finans, sağlık, aile, sosyal hayat, kişisel (endişe, öfke kontrolü, kendini ifade edebilme, stres, özgüven) vb. alanlarda kişinin isteği doğrultusunda çalışılır.

Saygın C & C MUĞLA

Adres: Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. Özman İşhanı Kat:3 No:8 Vergi Dairesi Karşısı, Hastane Yolu Üzeri muğla
Tel : 0(252) 213 00 98


Saygın Coaching & Consulting ALSANCAK -GENEL MERKEZ İZMİR 

Kıbrıs Şehitleri CAD No: 30 EBRU APARTMANI Daire: 11 Alsancak - İzmir
Tel: 0232 4225954 Cep:0 535 6673224

Saygın C & C İZMİR Karşıyaka

Adres : 1732 Sokak No: 7 K:1 Karşıyaka / İZMİR
TeL : 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65
E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com 

Saygın C & C ANTALYA

Adres : Tekelioğlu Cad. No:41 K:3 D:8 Pasaport Pizza Üstü, Muratpaşa, ANTALYA
Tel : 0(242) 323 73 15 0(505) 445 15 31
E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com 

Saygın C & C DENİZLİ

Adres : Mehmetçik Mah. 2576 Sk. No:5 Kat :1 (Emsan İÖO Karşısı) DENİZLİ 
Tel : 0 (258) 213 0 999 - 0 (532) 100 11 65
E-Posta : mailto:bilgi@sayginnlp.com 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Bireysel Yaşam Koçluğu başlıklı 1437 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın