• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası
Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası


Hedef koyma ve bu hedefe ulaşma temeline dayanır. Kişinin nerede olduğundan başlayarak ne yapmayı arzuladığına ve nerede olmak istediğine bakar. Bu sayede kişilerin konuşmak ya da düşünmek yerine harekete geçmelerine, neden yerine nasıl, nerede, ne zaman ve ne sorularını sorarak kişisel hedeflerini gerçekleştirmelerine imkan sağlar.

Koçlukta amaç kişinin motivasyonunu ve performans düzeyini arttırmaktır. Kişinin mevcut alışkanlıklarını hedeflerini gerçekleştirecek biçimde işe yarar duruma getirmek, bu sayede içimizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak için bir yol haritası oluşturmaktır.

Yaşam Koçunun danışanına faydaları; 

- Sonuç odaklı hedefler belirlemesine,
- İçindeki hazineleri keşfetmesine,
- Geleceğini yönetmesine,
- Özgüveninin geliştirilmesi,
- Yeni bir iş ya da projede ilerlemek gerektiğinde hayır diyebilmek,
- Çözemediği problemleri çözmesinin sağlaması
- Danışanın hayattan daha fazla zevk alması
- Yaşam kalitesinin arttırılması

Muğla Yaşam Koçluğu Sertifika Programının Amacı

Günümüzün değişen ve gelişen yaşam koşullarında “yaşam koçluğu” meslek olarak son derece rağbet gören bir branş haline gelmiştir. Koçluk, sistem olarak çok geniş bir yelpazesi olan, kişileri bulundukları yer ile olmayı arzu ettikleri yere doğru keyifli bir yolculuğa çıkaran bir süreçtir. Bu sürecin eğitimi çeşitli gruplardan insanların ilgisini çekmektedir. Muğla Yaşam Koçluğu eğitim programına katılıp başarıyla tamamlayarak sertifika alan kişiler, gerek mevcut iş hayatlarına yepyeni bilgi ve donanımlarla devam edip, yaşamlarında maksimum doyum, denge ve başarı elde edebilir, gerekse sadece Yaşam Koçluğu adı altında bireysel danışmanlıklar yapabilirler. Programda hedeflenen, katılımcıya yepyeni bir meslek edindirmektir. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

Muğla'daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(252) 213 00 98 yada 0 (543) 669 45 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Yaşam Koçluğu Sertifikası başlıklı 1508 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın